Kontakt oss

NORSK PROL A/S
Besøksadresse: Teglverksvn. 57.
                                3057 Solbergelva
Postadresse:       Teglverksvn. 57.
                                3057 Solbergelva.

Telefon : 32 84 27 00
e-post   : lager@norskprol.no

Alle ordre/bestillinger må sendes inn til lager@norskprol.no for raskest mulig ekspedisjon. Ordre som sendes til andre epost-adresser eller ringes inn vil ha vesentlig lenger behandlingstid.




Chairman: Terje Huse    mob. 909 72 472  
email terje@norskprol.no





CEO / Sales Manager:  Thomas Huse  mob. 900 33 115
email thomas@norskprol.no





Quality System Manager / Warehouse Manager   :  Espen Wang   mob.  991 60 179
email espen@norskprol.no / lager@norskprol.no





District Manager Østfold / Akershus Øst :  Kjell Gaarder   mob. 922 22 714  
email kjell@norskprol.no





District Manager Hedmark og Oppland   : Jon Ånerud mob. 406 71 550    
email jon@norskprol.no





District Manager Buskerud    :   Øyvind Strandbråten  mob. 924 47 464 
email oyvind@norskprol.no            





District Manager : Asker-Bærum / Oslo / Akershus Vest  :   Bo Andre Hagen mob. 941 77 827
email bo@norskprol.no





District Manager : Vestfold / Telemark / Agder:   Arild Sølyst mob. 900 79 889
email Arild@norskprol.no



District Manager : Møre og Romsdal / Sogn og Fjordane:   Marius Gjøvik mob. 919 29  383
email marius@norskprol.no



Warehouse Assistant: Marit Fosså
email marit@norskprol.no